BiGarip 3 Yaşında!

BiGarip Üç Yaşında

Aydan Dağlar

“Bugünlerden geriye bir yarına gidenler kalır bir de yarınlar için direnenler”  diyor Adnan Yücel ‘Yeryüzü Aşkın Yüzü Oluncaya Dek’ şiirinde.

Bir güzelliği üç yıldır sizlerle paylaşmanın üç yıldır yarınlar için direnmenin sevincindeyiz. BiGarip üç yıl önce Mart ayında başladığı yolculuğuna çoğalarak devam ediyor. Bireysel yaşamlarımızın karmaşık hislerine, kesintiye uğrayan ümitlerimize rağmen yeryüzü, pis kavgada düşülen aşkın sesi olsun diye üç yıldır aralıksız devam ediyoruz. Yazmanın insanı iyileştiren, paylaşmanın çoğaltan hazzını tattığımız  “Söyleyecek iki çift lafı olan herkesi dergimize bekliyoruz.”  diyerek zamana karışmaya ve paylaşmaya başladığımız dergimiz bugün tam üç yaşında!

5000’in üzerinde ziyaretle bizleri cesaretlendiren ve onurlandıran okurlarımıza,bazen gülerek bazen ağlayarak yazılarıyla ve yardımlarıyla yanımda olan arkadaşlarıma;yazan,okuyan,iki saniyeliğine de olsa gözü çarpan herkese bin teşekkür ederim.

Biz burdayız. Zamanın ne içinde ne de büsbütün dışında; kalbinizi açtığınız,kökü bizde parçalanmaz bir bütündeyiz.Yeryüzü aşkın yüzü oluncaya dek!

Aydan.